Ogłoszenia – Niedziela 10.10.

  1. Posługa w naszym kościele odbywa się w niedziele i dni powszednie według grafiku znajdującego się w gablocie przed kościołem.
  2. Wspólnoty DA zapraszają na spotkania formacyjne: studencka grupa „Miriam” we wtorki
    o godz. 18:30, natomiast pracowników i sympatyków DA zapraszamy na spotkania wspólnoty modlitewnej „Jeshua” w środy o godz. 19.00.
  3. Osoby chcące zaangażować się w liturgię (czytania, psalm, modlitwa wiernych, służba przy ołtarzu) zapraszamy do zgłaszania się przed Mszą do zakrystii.
  4. Miesięczne wspomnienie bł. Wyszyńskiego będzie miało miejsce 28. dnia miesiąca. Niebawem po prawej stronie przy wyjściu z kościoła pojawi się puszka na intencje, prośby i dziękczynienia, które będziemy tego dnia przedstawiać Bogu podczas Mszy Św. przez wstawiennictwo Patrona Uniwersytetu. Karteczki również można przekazywać osobiście do ks. Artura.
  5. Dziękujemy za ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać.
  6. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: chejnowski@uksw.edu.pl
  7. Aktualności działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl