Ogłoszenia – Niedziela 21.11.

 1. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 6-8.12. Szczegółowy program rekolekcji zostanie przedstawiony niebawem.
 2. Roraty: W naszym duszpasterstwie będą miały miejsce: poniedziałek o godz. 7:10. (kampus Wóycickiego) i czwartek o godz. 7:10 (kampus Dewajtis). Pierwszym dniem Rorat będzie pon. 29.11.
 3. Zmiana harmonogramu: w okresie Adwentu nie będzie Mszy Św. w piątki o godz. 7:10.
 4. Miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, będziemy obchodzić w następną niedzielę na Mszy Świętej
  o godz. 13:00. Św. podczas której będziemy modlić się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach pozostawionych w puszce po prawej stronie przy wyjściu z kościoła. O 12:50 będziemy modlili się za wstawiennictwem bł. Prymasa Tysiąclecia w obecności Jego relikwii.
 5. Wypominki: Trwamy w modlitwie za naszych zmarłych. Msza Św. w intencji wszystkich zmarłych polecanych
  w wypominkach odbędzie się w przyszłą niedzielę (28.11.) o godz. 11:30.
 6. Zbiórka darów dla Polaków na Kresach: Dary jak artykuły spożywcze (z długą terminem ważności), chemię gosp., art. higieniczne, słodycze, wypisane kartki świąteczne, można składać do kosza, który pojawił się z tyłu. Zbiórka będzie trwała do 6.12.
 7. Wspólnoty DA zapraszają na spotkania formacyjne: studencka grupa „Miriam” we wtorki o godz. 18:30, natomiast pracowników i sympatyków DA zapraszamy na spotkania wspólnoty modlitewnej „Jeshua” w środy o godz. 19.00.
 8. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
 9. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
 10. Aktualności działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl