Ogłoszenia – Niedziela 31.10.

  1. Miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, obchodziliśmy w środę 27.10. na Mszy Świętej o godz. 15:30. Tego dnia modliliśmy się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach pozostawionych w puszce przy wyjściu z kościoła.
  2. Wypominki: Z tyłu kościoła zostały wyłożone karteczki na listopadowe wypominki. Można je wrzucać do puszki po lewej stronie przy wyjściu z kościoła lub osobiście u ks. Artura. Modlitwa w intencji zmarłych będzie miała miejsce 10 minut przed Mszą Św., a w niedzielę o godz. 11:20.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych (1.11) oraz we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (2.11) Mszy Św. w naszym kościele nie będzie.
  4. Zmiana harmonogramu w piątek (5.11). Msza Święta będzie odprawiona o 10:00 (zamiast o godz. 7:10).
  5. Odpust zupełny 1-8 listopada: Nawiedzając z modlitwą kościół lub kaplicę w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym, możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Ponadto wypełniając określone warunki, możemy uzyskać odpust zupełny od 1 do 8 listopada za pobożne (czyli modlitewne) nawiedzenie cmentarza. Odpust zupełny możemy uzyskać raz dziennie. Warunki uzyskania odpustu zupełnego: Wzbudzić intencję jego otrzymania; 2. Być w stanie łaski uświęcającej; 3. Wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu; Przyjąć w tym dniu Komunię Świętą; 5. Odnowić naszą jedność ze wspólnotą Kościoła poprzez odmówienie: “Ojcze nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwy w intencjach bliskich Ojcu Świętemu.
  6. Wspólnoty DA zapraszają na spotkania formacyjne: studencka grupa „Miriam” we wtorki o godz. 18:30, natomiast pracowników i sympatyków DA zapraszamy na spotkania wspólnoty modlitewnej „Jeshua” w środy o godz. 19.00. W tym tygodniu spotkanie dla wszystkich grup będzie miało miejsce w 1. czwartek miesiąca (4.11) o godz. 18:30.
  7. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
  8. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: a.chejnowski@uksw.edu.pl
  9. Aktualności działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl