6 października 2023

W dniu 6.10 miała miejsce inauguracja nowego roku akademickiego na naszym uniwersytecie. Świętowanie rozpoczęła uroczysta Eucharystia w intencji całej społeczności UKSW, której przewodniczył J.E. ks. Kard. Kazimierz Nycz. Wśród zebranych gości nie zabrakło obecności władz naszej Alma Mater. Wśród koncelebransów mieliśmy okazję gościć Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ks. prof. Mirosław Kalinowski oraz rektor Uniwersytetu Papieskie Jana Pawła II ks. prof. Robert Tyrała.

Wśród zebranych nie zabrakło reprezentantów DA UKSW. Osoby z naszego DA czynnie włączyły się w przygotowanie liturgii. Było pięknie! Teraz Bożym błogosławieństwem możemy ruszać w ten nowy rok akademicki.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji i w liturgii Mszy Św. Bóg zapłać!