28 września 2022
Aktualności

Kochani! Pojawiła się piękna inicjatywa modlitewna. Nieustanna Październikowa Adoracja młodzieży za młodzież! O odnowienie czystości w sercach młodych osób i o ich oddanie Maryi, Matce Najczystszej!

Jak dobrze wiecie nasz kościół akademicki jest otwarty każdego dnia, w ramach grafiku będą również godziny adoracji Najśw. Sakramentu, nie zabraknie różańcowych nabożeństw październikowych (w powyższej intencji).

Zachęcam by w ten właśnie sposób włączyć się w te piękną modlitwę. W każdą sobotę podczas trwania Adoracji będą na stronie i na kanale „Miłujcie Się” publikowane filmy z treściami o Adoracji i krótkie świadectwa osób, które mają doświadczenie Adoracji Pana Jezusa.

Dzieło rozpocznie się od 1 października i potrwa do 31 października.  29 października odbędzie się dzień skupienia w Niepokalanowie dla wszystkich osób, które zaangażowały się w dzieło – spotkanie będzie obejmowało wspólną modlitwę, Adorację, konferencje i uwielbienie. Byłoby wspaniale gdybyśmy na taki dzień skupienia się wybrali <3

Dobry pomysł? 😉 Szczegóły znajdują się na stronie: https://mlodzizajezusem.pl

Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.