2 kwietnia 2022

Pierwsza sobota tegorocznego kwietnia była Dniem Otwartym dla wszystkich zainteresowanych studiowaniem na naszej Alma Mater. Przybyli goście mogli się zapoznać z bogatą ofertą edukacyjną Uniwersytetu, ale również z innymi formami działalności społeczności UKSw na rzecz studentów.

Pośród prezentujących nie zabrakło naszego Duszpasterstwa Akademickiego. Dzisiejsze spotkania stały się okazją do zapoznania z naszą działalnością i ukazania, że “studiowanie” to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale również okazja do pogłębiania ducha.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z foto ramką DA wykonaną przez studentów.