23 października 2022
Aktualności Zaproszenia

Jako Duszpasterstwo Akademickie pragniemy Was zaprosić do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Miesięczne wspomnienie bł. Patrona UKSW, podczas którego będziemy zanosili modlitwy za Jego wstawiennictwem będzie miało miejsce 28. dnia miesiąca, bądź w zależności od kalendarza liturgicznego, w okolicy tego dnia zgodnie z opublikowanym grafikiem. Intencje, modlitwy i dziękczynienia za wstawiennictwem bł. kard. Wyszyńskiego można składać do wyznaczonej puszki w kościele pw. św. Józefa /Kampus Wóycickiego/ lub osobiście u ks. Artura Chejnowskiego – duszpaterza. Będą one przedstawione Bogu podczas Mszy Św. w dniu wspomnienia. 

W październiku miesięczne wspomnienie odbędzie się:

Kampus Wóycickiego – 26.01. (czwartek)
15:30 – odczytanie intencji, próśb i podziękowań oraz modlitwa przez wstawiennictwo bł. kard. Wyszyńskiego; następnie Msza Święta, podczas której będziemy modlić się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach, prośbach i podziękowaniach wiernych.

Zapraszamy!

Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.