21 stycznia 2023

Drodzy Studenci!

Już teraz trwa walka studencka z różnymi kolokwiami i zaliczeniami , a wielkimi krokami zbliża się ona – SESJA!

Dlatego zapraszamy wszystkich na wspólne wołanie o pomoc do Niego, by Duch Święty🕊 pozwolił bezboleśnie przetrwać czas egzaminów i o miłosierne serce dla wykładowców.

Msza Św. w intencji pomyślnego przebiegu sesji egzaminacyjnej będzie odprawiona w środę o godz. 18:30 w kościele akademickim (kampus Wóycickiego).

Po Eucharystii zapraszamy na wspólny oddech integracyjny do o „Tramwaju” (bud. 23, pok. 013).