15 stycznia 2022
Ogłoszenia
  1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00. Zapraszamy!
  2. Miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, będziemy obchodzić 25.01. (wtorek.) na Mszy Świętej 
    o godz. 15:30., podczas której będziemy modlić się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach pozostawionych w puszce po prawej stronie przy wyjściu z kościoła. Mszę Św. Bóg zapłać za ofiary złożone z tej okazji.
  3. Nowa strona www DA: Zapraszamy na nową stronę Duszpasterstwa. Oprócz aktualności z naszej działalności, można tam znaleźć: rozkład posługi, bieżące ogłoszenia, informacje nt. wspólnot działających przy DA, modlitewnik (Oddanie Maryi, Modlitwy Ćwiczenia Dobrej Śmierci, do bł. kard. Wyszyńskiego, rachunek sumienia), zamawianie intencji mszalnych, dane kontaktowe oraz możliwość wsparcia DA.
  4. Spotkania formacyjne wspólnot DA: Wspólnota „Miriam” – wtorek 18:30; Wspólnota „Jeshua” – środa 19:00.
  5. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
  6. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
  7. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl
Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.