Ogłoszenia dla naszej wspólnoty na najbliższy tydzień:

1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00.
  2. Lednica 2023 – trwają zapisy na XVII Spotkanie Młodych na Polach Lednickich (Do 23.05.). Wyjazd planowany jest 1 czerwca rano. (dokładna godzina i miejsce wyjazdu zostaną później ustalone i przesłane uczestnikom). Powrót nastąpi we wczesnych godz. porannych w niedzielę 2 czerwca. Więcej informacji: https://www.da.uksw.edu.pl/lednica2024
  3. Zbiórka na rzecz wolontariatu misyjnego: W przyszłą niedzielę (28.04) będzie obecna w naszym duszpasterstwie Marta, wolontariuszka, która w zbliżające się wakacje uda się wolontariat misyjny na rzecz dzieci i młodzieży w Etiopii. Każda osoba będzie mogła nabyć różaniec – jako cegiełkę wspierającą organizację tego wyjazdu. W najbliższym czasie na naszej stronie internetowej pojawi się historia odrywania powołania misyjnego przez Martę oraz relacja ze spotkań formacyjnych przygotowujących do roli wolontariusza. Bóg zapłać za wsparcie tej inicjatywy!
  4. Miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, będziemy obchodzić w 29 kwietnia (poniedziałek) na Mszy Świętej o godz. 15:30., podczas której będziemy modlić się za całą społeczność UKSW, wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach pozostawionych w puszce po prawej stronie przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone z tej okazji na rzecz naszego Duszpasterstwa.
  5. Spotkania wspólnoty DA odbywają się zgodnie z rozkładem: środa – Jeshua (godz. 19:00); czwartek – Miriam (g. 18:30).
  6. Wspólnoty DA UKSW: Przy naszym duszpasterstwie funkcjonują dwie wspólnoty: „Miriam” – przeznaczona dla wszystkich studentów i osób do 25 roku życia oraz „Jeshua” – wspólnota o charakterze modlitewno-formacyjnym dla osób dorosłych (25+). Szczegółowe informacje nt. funkcjonowania wspólnot znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie www i Facebook.
  7. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
  8. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez formularz na stronie internetowe DA (zakładka: intencje mszalne).
  9. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl