25 czerwca 2022
Ogłoszenia
 1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00. Zapraszamy!
 2. Przerwa wakacyjna: Od dnia 1 lipca do 24 września będzie miała miejsce przerwa wakacyjna w posłudze duszpasterskiej. Msze Święte niedzielne powrócą od 25 września: godz. 11:30 i 13:00.
 3. Newsletter: Przypominamy o możliwości zapisania się do kanału informacyjnego DA. Newsletter to prosty sposób, aby zawsze na bieżąco zapoznawać się z ogłoszeniami i informacjami. Każdy, kto zapisze się do newsletter, będzie otrzymywał bezpośrednio na podany adres e-mail, wiadomość z aktualnościami na temat działalności DA UKSW. Więcej informacji: https://www.da.uksw.edu.pl/nowa-funkcja-na-stronie-newsletter-da-uksw/
 4. Skrzynka modlitwy i intencje mszalne: Osoby będące w potrzebie modlitewnej również przez okres wakacji mogą zamieszczać swoje prośby modlitewne w skrzynce intencji modlitewnych lub zamówić intencję mszalną. Niezbędne informacje znajdują się na stronie www DA. 
 5. Nabożeństwa czerwcowe: Ostatnie nabożeństwo czerwcowe odbędzie się we wtorek o godz. 15:00, które poprzedzi adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 13:45.
 6. Pielgrzymka piesza Suwałki – Wilno: W tym roku jako DA pragniemy zaprosić do udziału w pieszej pielgrzymce z Suwałk do Wilna (15-25.07). Formularz zapisów i szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie: https://www.da.uksw.edu.pl/pielgrzymka-suwalki-wilno-zaproszenie/
 7. Spotkania formacyjne wspólnot DA: Zakończenie roku formacyjnego odbędzie się we wtorek 28.06. o godz. 18:00.
 8. Liturgia w tygodniu: wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; środa – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła; czwartek – wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego.
 9. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
 10. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są 
  o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
 11. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl
Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.