8 października 2022
Aktualności

Zapraszamy Was serdecznie na wspólny wypad do Szymanowa! Wyjazd przeznaczony jest dla osób uczestniczących w życiu DA UKSW, osób pragnących się poznać nasze środowisko (w sposób szczególny zapraszamy “pierwszaków”). Będzie to doskonała okazja, by pobyć ze sobą po wakacjach i najzwyczajniej w świecie nacieszyć się ponownym spotkaniem oraz by przywitać nowych.

Początek roku akademickiego to dobry czas, by jeszcze przed gonitwą egzaminów i zaliczeń, spotkać się z drugim, poznać nowe osoby i zaczerpnąć z radości wspólnie spędzonych chwil. Dlatego Duszpasterstwo Akademickie UKSW zaprasza wszystkich studentów na wyjazd na „dobry początek” do Szymanowa (niedaleko Niepokalanowa) w dniach 21-22 października. Ma on charakter integracyjny, więc nie zabraknie czasu na rozmowy, planszówki, gry, a także mocno jednoczące wspólne przygotowywanie posiłków. Będzie też czas na modlitwę, a całość dopełnią warsztaty, które pozwolą lepiej poznać siebie i pomogą w nabyciu praktycznych umiejętności w komunikacji. Może to dobra okazja, by od środka zobaczyć wspólnotę Miriam, działającą przy naszym DA. Koszt to 75 zł, co pokrywa nocleg oraz posiłki.

Zapisy trwają do 12 października (włącznie) poprzez formularz : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3UMwx5aCgHrJFOtsICcsqClF_ZlJBTcthgMRMPJB95_24wA/viewform?usp=sf_link

Do zobaczenia w Szymanowie 😉
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.