29 października 2022

W piątkowy wieczór ks. Artur po raz miał okazję poprowadzić spotkanie formacyjne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby było to spotkanie studenckie. Tym razem jednak zamiast studentów z DA UKSW była obecna grupa oazy z parafii Świętej Trójcy w Kobyłce.

Spotkanie było poświęcone poszukiwaniu cech kapłana na nasze czasy. Wzorcem rozważań był św. Jan Bosko, patron dzieci i młodzieży. Zebrani mieli okazję poznać jego drogę odkrywania powołania oraz zobaczyć jak wyglądała posługa świętego wśród młodzieży. Następnie wszyscy zabrali się do pracy, aby na otrzymanych karteczkach wypisać atrybuty kapłana na miarę dzisiejszych potrzeb dzieci i młodzieży.

Dziękujemy za pobożny i wspólnie spędzony wieczór! Z niecierpliwością czekamy na rewizytę 🙂