4 listopada 2022
Aktualności

Wczorajszy dzień (3.11) wypełniony był modlitewną pamięcią o naszych bliskich zmarłych.

W południe uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w intencji zmarłych pracowników i studentów UKSW w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Dewajtis.

Wniesienie symbolicznego znicza było wyrazem naszej pamięci o tych, którzy odeszli do wieczności w ostatnim roku.

Wieczorem z kolei odbyło się spotkanie obu wspólnot DA UKSW. Tym razem miało ono miejsce w Salezjańskim Domu Zakonnym w Łomiankach. Rozpoczęliśmy je różańcem w intencji naszych bliskich zmarłych. Później, podczas Eucharystii, ks. Artur odniósł się do Ewangelii o zagubionej owcy, wskazując, że Jezus jako Dobry Pasterz poszukuje nas zawsze, nawet gdy trzeba podjąć ryzyko i pozostawić resztę owiec. Całość spotkania dopełniły “rozmowy niedokończone” w salezjańskiej świetlicy.

Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.