29 października 2022
Ogłoszenia

Ogłoszenia dla naszej wspólnoty na najbliższy tydzień:

  1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00.
  2. Wypominki: Z tyłu kościoła zostały wyłożone karteczki na listopadowe wypominki. Można je wrzucać do puszki po lewej stronie przy wyjściu z kościoła lub osobiście u ks. Artura. Modlitwa w intencji zmarłych będzie miała miejsce w poniedziałek, środę, czwartek o godz. 15:20 i w niedzielę o godz. 11:20 w kościele akademickim przy ul. Wóycickiego.
  3. Zbiórka darów dla Polaków na Kresach: Wraz z ZHR pragniemy zaprosić do włączenia się w zbiórkę darów dla Polaków na Kresach. Dary jak artykuły spożywcze (z długą terminem ważności), chemię gosp., art. higieniczne, słodycze, wypisane kartki świąteczne, będzie można składać do kosza, który pojawi się w kościele. Zbiórka będzie trwała od następnej niedzieli (13.11) do 9.12.
  4. Wspólnoty DA: Przy naszym duszpasterstwie funkcjonują dwie wspólnoty: „Miriam” – przeznaczona dla wszystkich studentów i osób do 25 roku życia oraz „Jeshua” – wspólnota o charakterze modlitewno-formacyjnym dla osób dorosłych (25+). Szczegółowe informacje nt. funkcjonowania wspólnot znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie www i Facebook.
  5. Spotkania wspólnot DA zgodnie z rozkładem: Miriam – środa o godz. 18:30; Jeshua – czwartek o godz.19:00.
  6. Liturgia w tygodniu: środa – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; sobota – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  7. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
  8. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
  9. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl
Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.