22 października 2022
Ogłoszenia
 1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Nabożeństwo różańcowe w październiku odbywają się w poniedziałki o godz. 15:00. Po jego zakończeniu Msza Św. 
 3. Zmiany w harmonogramie Mszy Św.:  W dniu 31.10. (poniedziałek), 1.11. (wtorek) nie będzie Mszy Świętej w naszym DA. Na Eucharystię zapraszamy w Dzień Zaduszny 2 listopada o godz. 15:30.
 4. Miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, będziemy obchodzić 27.10. (czwartek) na Mszy Świętej o godz. 15:30., podczas której będziemy modlić się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach pozostawionych w puszce po prawej stronie przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone z tej okazji na rzecz naszego Duszpasterstwa.
 5. Wypominki: Z tyłu kościoła zostały wyłożone karteczki na listopadowe wypominki. Można je wrzucać do puszki po lewej stronie przy wyjściu z kościoła lub osobiście u ks. Artura. Modlitwa w intencji zmarłych będzie miała miejsce 10 minut przed Mszą Św. w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 11:20.
 6. Spotkania wspólnot DA: Przy naszym duszpasterstwie funkcjonują dwie wspólnoty: „Miriam” – przeznaczona dla wszystkich studentów i osób do 25 roku życia oraz „Jeshua” – wspólnota o charakterze modlitewno-formacyjnym dla osób dorosłych (25+). Szczegółowe informacje nt. funkcjonowania wspólnot znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie www i Facebook.
 7. Liturgia w tygodniu: poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa; piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 8. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
 9. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są 
  o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
 10. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl
Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.