15 października 2022
Ogłoszenia
  1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Nabożeństwo różańcowe w październiku odbywają się w poniedziałki o godz. 15:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po jego zakończeniu Msza Św.
  3. Miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, będziemy obchodzić 27.10. (czwartek) na Mszy Świętej o godz. 15:30., podczas której będziemy modlić się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach pozostawionych w puszce po prawej stronie przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone z tej okazji na rzecz naszego Duszpasterstwa.
  4. Spotkania wspólnot DA: Przy naszym duszpasterstwie funkcjonują dwie wspólnoty: „Miriam” – przeznaczona dla wszystkich studentów i osób do 25 roku życia oraz „Jeshua” – wspólnota o charakterze modlitewno-formacyjnym dla osób dorosłych (25+). Szczegółowe informacje nt. funkcjonowania wspólnot znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie www i Facebook.
  5. Liturgia w tygodniu: poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; wtorek – święto św. Łukasza, ewangelisty; środa – wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera; czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera; sobota – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  6. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
  7. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
  8. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl
Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.