8 października 2022
Ogłoszenia
 1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Rozkład nabożeństw i Mszy Św. w tygodniu został wywieszony w gablotce przed kościołem. Znajduje się również na naszej stronie internetowej i profilu Facebook.
 3. Nabożeństwo różańcowe w październiku odbywają się w poniedziałki o godz. 15:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po jego zakończeniu Msza Św.
 4. Wyjazd integracyjny dla studentów: Studentów i członków wspólnot DA UKSW zapraszamy na „Wyjazd na dobry start” do Szymanowa w dniach 21-22.10. Koszt 75 zł. Szczegóły na naszej stronie www i profilu FB.
 5. Miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, będziemy obchodzić 27.10. (czwartek) na Mszy Świętej o godz. 15:30., podczas której będziemy modlić się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w intencjach pozostawionych w puszce po prawej stronie przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone z tej okazji na rzecz naszego Duszpasterstwa. 
 6. Liturgia w tygodniu: wtorek – wspomnienie św. Jana XXIII, papieża; środa – wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera; czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; piątek – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewic; sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
 7. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
 8. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są 
  o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
 9. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl
Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.