1 października 2022
Ogłoszenia
  1. Msze Św. w niedzielę będą odprawiane zgodnie z rozkładem: 11:30 i 13:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Rozkład nabożeństw i Mszy Św. w tygodniu został wywieszony w gablotce przed kościołem. Znajduje się również na naszej stronie internetowej i profilu Facebook.
  3. Rozpoczęcie roku formacyjnego: Wszystkich związanych ze wspólnotami DA „Miriam” (studenci) i Jeshua” (wiek 25+) oraz osoby zainteresowane dołączeniem do tych wspólnot zapraszamy w środę 05.10. o godz. 18:30 do kościoła akademickiego przy ul. Wóycickiego 1/3. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotce.
  4. Wyjazd integracyjny dla studentów: Studentów i członków wspólnot DA UKSW zapraszamy na „Wyjazd na dobry start” do Szymanowa w dniach 21-22.10. Koszt 75 zł. Szczegóły na naszej stronie www i profilu FB.
  5. Skrzynka modlitwy: Osoby będące w potrzebie modlitewnej mogą zamieszczać swoje prośby modlitewne w skrzynce intencji modlitewnych. Niezbędne informacje znajdują się na stronie www DA: https://www.da.uksw.edu.pl/skrzynka-intencji/
  6. Newsletter: Przypominamy o możliwości zapisania się do kanału informacyjnego DA. Newsletter to prosty sposób, aby zawsze na bieżąco zapoznawać się z ogłoszeniami i informacjami. Każdy, kto zapisze się do newsletter, będzie otrzymywał bezpośrednio na podany adres e-mail, wiadomość z aktualnościami na temat działalności DA UKSW. Więcej informacji: https://www.da.uksw.edu.pl/nowa-funkcja-na-stronie-newsletter-da-uksw/
  7. Liturgia w tygodniu: wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, prezbitera; środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; czwartek – I czwartek miesiąca; piątek – I piątek miesiąca, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  8. Dziękujemy za zaangażowanie podczas liturgii, wszelkie wsparcie modlitewne oraz ofiary na rzecz Duszpasterstwa składane podczas Mszy Św. i do puszki przy wyjściu. Bóg zapłać!
  9. Intencje mszalne: informujemy o możliwości zamówienia intencji mszalnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Arturem osobiście lub przez email: dauksw@gmail.com
  10. Aktualności nt. działalności duszpasterstwa znajdują się na fanpage Facebook: @DuszpasterstwoAkademickieUKSW oraz stronie internetowej www.da.uksw.edu.pl