9 stycznia 2022
Aktualności

Miło nam poinformować, że relikwie naszego Patrona bł. kard. Stefana Wyszyńskiego zostały wyeksponowane w prezbiterium Kościoła Akademickiego przy ul. Wóycieckiego.

Na klęcznikach w kościele znajdują się przygotowane modlitwy za wstawiennictwem Patrona. Również zachęcamy do wypisywania intencji, próśb i podziękowań przez wstawiennictwo bł. Prymasa, które można składać do puszki z tyłu kościoła.

W okolicy 24 dnia miesiąca obchodzimy miesięczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Tego dnia na Mszy Świętej, modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego duszpasterstwa oraz w powierzonych intencjach. (więcej informacji na stronie głównej w sekcji “Zaproszenia“)

Informujemy, iż w celu optymalizacji działania serwisu internetowego korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki te, użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.